Kodėl verta mokytis ispanų kalbos

Pagal statistiką, daugiausiai pasaulio gyventojų gimtoji kalba yra kinų. Spėkite, kokia kalba yra antroje vietoje. Sakote anglų? Neatspėjote! Ispanų! Be to, ispanų kalba yra viena iš populiariausių užsienio kalbų, kurios mokosi žmonės iš viso pasaulio (maždaug 60 mln. besimokančiųjų!). Taigi, mokytis ispanų kalbos yra tikrai verta!

Top 5 priežastys, kodėl verta mokytis ispanų kalbos

  1. Ispanų kalba yra gimtoji 400 mln. pasaulio gyventojų. Ji yra oficiali valstybinė kalba 20 pasaulio valstybių (kurių dauguma yra Lotynų Amerikoje).
  2. Per metus vien tik Ispaniją aplanko apie 60 mln. turistų.
  3. Lotynų Amerika yra tikras kultūros lobynas: nuo actekų ir majų civilizacijų, iki šiuolaikinės rumbos, salsos ir kt. šokių.
  4. Ispanų kalbą galima lengvai išmokti. Sunku rasti dėkingesnę užsienio kalbą. Tikrai.
  5. Kalbėdamas ispaniškai susirasi draugų visame pasaulyje.

Kiek laiko užtrunka išmokti ispanų kalbą

Ispanų kalbai pramokti tikrai nereikia keleto metų, užtenka gero pusmečio ar metų. Atkreipkite dėmėsį, kad rašau pramokti, o ne išmokti, nes būtent pramokti kalbos mums dažniausiai ir reikia: sugebėti susikalbėti su praeiviais gatvėje, užsisakyti kavos kavinėje, sugebėti perskaityti informaciją, klausyti ispaniškos muzikos ir t.t.

Retam kuriam prireikia preciziškai tikslaus gebėjimo vartoti kalbą ar išlaikyti tam tikrą egzaminą, tad į tai reikėtų atsižvelgti ir pasirenkant mokymosi procesą. Nesigilinant į smulkmenas, mokytis ispanų (ar bet kurią kitą kalbą) reikia taip, kad tai būtų įdomu ir kad nuolat būtų jaučiamas tobulėjimas: tai garantuos mokymosi tęstinumą ir užtikrins ilgalaikę motyvaciją. Bet apie tai – kituose blog’o įrašuose.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *